فهرست

داستان ما، داستان شماست

برای تولید یک برند در زمینه پوشاک نیازمند سواد و تجربه ی زیاد است که تیم زیبو این فاکتورها را دارا است و به او این اجازه را داده است که با اعتماد به نفس کامل دربازارهای داخلی و در آینده بازارهای خارجی رقابت کند. راههای زیادی برای بهتر شدن وجود دارد. زیبو نیز این پیشرفت را مدیون مشتری های خود است که این چند سال با اعتماد کامل از ما استقبال کردند و باعث شدند که بیشتر و بیشتر راه خود را در جهت رضایت مشتری، القای زیبایی و همچنین اعتماد به نفس دادن به با آنها با یک پوشش کاملا ایرانی، پیدا کنیم.

ما یک برند مطرح هستیم

زیبو تولید لباس زنانه را در زمینه مانتو و پالتو که قطعه اصلی در پوشش ایرانی است، شروع کرد. و کم کم وارد فاز گسترده تری از تولید تن پوش ها مثل : پیراهن، شومیز، تیشرت، شلوار و ... شد. او با طی کردن این مسیرهای پر پیچ خم توانسته است که در بازار ایران از نظر کیفیت و دوخت جزو بهترین ها باشد. و این را ثابت کرده است.
لباس بانوان

ما سلیقه را می‌شناسیم

از دیگر محصولاتی که زیبو اقدام به تولید و طراحی آنها در طی چند سال گذشته کرده است، اکسسوارهایی شامل: شال و روسری، هد بند، گوشواره، گردنبند و ... است. که با استفاده از سبک مینیمال و طرح های بومی ایرانی، انتزاعی و... تولیدات خود را به بازار عرضه کرد. و با تجربه هایی که از سلیقه ی مشتری ها و نظرسنجی، بررسی فروش و همچنین ترندهای روز، به دست می آورد طرح ها و کالکشن های خود را انتخاب می کند.
لباس بانوان

چرا باید از زیبو خرید کنیم؟

X

ثبت نام

تمامی اطلاعات گرفته شده از مشتریان عزیز صرفا در راستای اهداف زیبو برای برقراری ارتباط با مشتریان میباشد و هیچگونه استفاده دیگری از این اطلاعات خصوصی نخواهد شد